Auto-Karta

Blog z nowoczesnymi inspiracjami i poradami

Jaką podłogę zakupić?

Podczas prac wykończeniowych lub generalnego remontu domu prawie każdy stawia sobie pytanie jaką podłogę zakupić? Podłoga drewniana jest wyjściem niezwykle
ciekawym, lecz wiele jednostek ma obawę wobec pochłaniającego znaczną ilość gotówki montowania i czasochłonnej pielęgnacji. Mając takie wahania należy zdecydować się na inne rozwiązanie, przykładowo na drewno bralineckie albo nabycie paneli .

Najbardziej istotne aspekty deski barlineckiej:

Barlinecka deska może być montowana na dwie metody, poprzez przyklejanie ją do podkładu, bądź poprzez złączenie na “klik”, bez wykorzystania odpowiedniego kleju, co powoduje, iż proces rozkładania podłogi jest łatwy, a deski mogą być zamontowane wręcz poprzez osoby z brakiem praktyki przy wykończeniowych pracach. Istotne jest dodatkowo to, iż barlineckie deski są możliwe do uzyskania w rozmaitych motywach, dzięki temu zdołamy odnaleźć wyrób pasujący do każdych wnętrz, nieważne czy jest ono zaprojektowane w rodzaju
nowoczesnym, lub staromodnym. Bardzo dużym atutem barlineckiej deski jest to, że można się na nią zdecydować też w pokojach z ogrzewaniem podłogowym.

Tańsza alternatywa:

Inną możliwością dla deski barlineckiej są panele podłogowe. Dziś na rynku można odszukać panele podłogowe naśladujące różne odmiany drewna, w związku z tym bez trudu dobierze się kolory które będą pasowały do remontowanego pomieszczenia.
Dokładnie tak samo jak w wypadku drewna, układanie paneli jest niezwykle proste.
A dodatkowo konserwacja paneli nie jest trudna bądź pracochłonna,w
sklepach można bowiem odnaleźć mnóstwo preparatów które przeznaczone są do właśnie do tego celu.

Czytaj dalej: Panele drewniane Kalisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *