Auto-Karta

Blog z nowoczesnymi inspiracjami i poradami

Jeśli chodzi o wszelkiego stylu usługi Netia nie ma sobie równych.

Wielu znajomych często pyta mnie, jaki jest właściwie mój ulubiony dostawca internetu w ostatnich latach. Moi znajomi korzystali z wielu lecz, nie każdy z nich się spisał. Zawsze wówczas odpowiadam im bez żadnych wątpliwości, że to Netia. Jeśli rozchodzi się o wszelkiego typu usługi Netia nie posiada sobie równych. Posiadam w domu troje dzieci, zapewne każdy rodzic wie, iż czasem potrzeba nam chwilki odskoczni, w której będziemy mogli przykładowo wykąpać się lub dokończyć kolację. Ja i mój małżonek wspomagamy się wtedy różnymi bajkami w tv, a dzięki bogatej ofercie telewizyjnej mamy do dyspozycji wyjątkowo mnóstwo kanałów które przeznaczone są dla maluchów w różnym wieku, też tych najmłodszych. Poza tym sami dzięki Netii mamy dostęp do różnych kanałów filmowych, możemy też skorzystać z nagrywarki, jeżeli przeoczymy jakiś film lub odcinek swojego ulubionego serialu.

Bez wątpienia internet Netia również ma w swojej własnej ofercie.  Nasza najstarsza córka zazwyczaj przegląda stronki z artykułami naukowymi i niesłychanie dużo czyta, pisze publikacje w internecie, dostęp do globalnej sieci jest dla niej niezmiernie istotny. Przenigdy nie narzekała na to, iż połączenie jest zbyt wolne. Ponadto za każdym razem jeśli przeszukuje rozmaite promocje Netia mnie nie potrafi zawieść. Znajduję w ich rozległej ofercie multum atrakcyjnych opcji. Usterki Netii występują, z całą pewnością, niemniej jednak rzadko.

Serwis obsługi sprawnie nam pomaga zawsze, gdy zdarzy się jakaś usterka. Ponadto kiedy raz mój mąż zapomniał zapłacić rachunek i zablokowano nam dostępne usługi, starczył jeden telefon a także gwarancja, iż przelew będzie puszczony jeszcze tego samego dnia, a po pięciu min. od nowa mogliśmy radować się dostępem do internetu.

Zobacz więcej: usługi netia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *