Auto-Karta

Blog z nowoczesnymi inspiracjami i poradami

Jeżeli zamierzamy dorzucić prestiżu naszej książce dobra będzie twarda oprawa.

Człowiek od samego początku swojej egzystencji odczuwał potrzebę tworzenia. Już w epoce kamienia łupanego stwarzano malunki na skałach ukazujące

zwyczajne rodzajowe scenki, w których być może brał w akcji twórca. W starożytności tworzono naczynia z gliny przedstawiające scenki rodzajowe.
Wyjątkowo popularnym motywem były scenki ukazujące charakterystyczne fragmenty mitów. Jednocześnie tworzyli popiersia, przeważnie zrobione z marmuru. Człowiek był motywem dzieł. Piękno homo sapiens, artyści uznawali za kanon piękna ludzkie sylwetki. Uważali, że ciało ludzkie jest doskonałe a także zawiera jedynie same doskonałe proporcje. W czasach starożytnych rozwijać zaczynało się pismo, różniło się one w współzależności od danego rejonu świata.W Eufratu a także dolinie Tygrysu zaistniało klinowe pismo, na glinianych tablicach zapisywano słowa. W Egipcie posługiwano się hieroglifami. Na dalekiej północy na Półwyspie Skandynawskim stosowano pismo runiczne. Alfabet, którym posługujemy się na dzień obecny pochodzi z łaciny, a teksty pisane są codziennością. Aktualnie wydać książkę może, właściwie każdy, kto jedynie chce.
Druk książek przy dzisiejszej technologi jest czymś normalnym. Jeżeli zamierzamy dodać prestiżu naszej książce dobra będzie twarda oprawa. Twarda oprawa dodaje im solidności, niemniej jednak oraz bywa to również bardziej kosztowne rozwiazanie. Druk lektur w oprawie miękkiej jest wyjściem tanim oraz trudno, że nie wszyscy preferują miękkie okładki dbając o na ich małą trwałość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *