Auto-Karta

Blog z nowoczesnymi inspiracjami i poradami

Lastryko jest odporny na ścieranie oraz promienie UV.

Spółka Zagórski Terrazzo na swojej stronie internetowej www oferuje lastryko Katowice. Jest to rodzaj okładziny, wykonanej z cementu i jednocześnie świetny materiał do wykończenia, między innymi dla podłóg korytarzy, klatek schodowych, oraz zewnętrznych elementów konstrukcji obiektu. Lastryko jest odporny na promienie UV oraz ścieranie a oprócz tego łatwy do utrzymania w czystości. Zamówione na Zagorski-terrazzo.pl lastryko jest dostępne w postaci płytek układanych na zaprawie klejowej.

Ma uniwersalne rozmiary (formaty: trzydzieści na trzydzieści i czterdzieści na czterdzieści cm). Ta prosta w obróbce mechanicznej wykładzina charakteryzuje się małą nasiąkliwością, antypoślizgowością i mrozoodpornością oraz antypoślizgowością. Przedsiębiorstwo oferuje płytki z bogatą gamą barw i wzorów, tworzone z zachowaniem najwyższych norm jakościowych, a więc maksymalnie wytrzymałe mechanicznie.

Do tego bez żadnego problemu transportowane w prawie każde miejsce a także bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska zewnętrznego. Ładne, z dowolnie zmienianym przez klienta rodzajem wykończenia. Służące przez bardzo długi okres czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *