Auto-Karta

Blog z nowoczesnymi inspiracjami i poradami

{Ocenia się, czy poznana dopiero co osoba posiada wspaniały gust .|Więc to, co

Wszyscy znamy to popularne przysłowie, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Niemniej jednak czy na pewno szaty (a więc to, w co się ubieramy na co dzień, używając bardziej współczesnego języka) nie posiadają znaczenia? Z pewnością “ubrania” nie są bardzo ważne, niemniej jednak warto wspomnieć, że w momencie kiedy kogoś się pozna bardzo ważne jest tzw. pierwsze wrażenie.

Kiedy poznaje się nową jednostkę oceniamy ją, czy chcemy czy nie, od samego początku. I wówczas zauważamy jedynie to co znajduje się z wierzchu; fryzurę, mowę ciała a także niewątpliwie to, w co ten ktoś jest ubrany. Ocenia się, czy poznana dopiero co osoba ma wyborny gust (według nas ), czy jest schludna właśnie według ubrania. Robimy to wszyscy, wręcz ci spośród nas, którzy nie chcą się przyznać. Więc to, co “ma się na sobie” może niestety mocno mieć wpływ na to jak nas postrzegają, zwłaszcza w sytuacjach bardziej formalnych takich jak ważna rozmowa o pracę czy priorytetowe dla naszej korporacji spotkanie służbowe.

Markowa odzież męska zdoła wtedy bardzo mocno zapunktować i sprawić, że zostaniemy odebrani o wiele lepiej, jako jednostki mające swój styl, troszczące się o swój własny wizerunek oraz przykuwające znaczącą uwagę do szczegółów. A to niewątpliwie cechy bardzo pożądane w absolutnie każdej branży. Warto też pamiętać, że markowe ciuchy są o wiele bardziej trwałe, bardzo często odporniejsze na działanie pralki oraz wszelkie inne czynności pielęgnacyjne zatem będą nam służyć o wiele dłużej. Mimo że kosztują więcej, to zwykle są natomiast dużo lepszą inwestycją i na pewno warto dołożyć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *