Auto-Karta

Blog z nowoczesnymi inspiracjami i poradami

Rolety są świetnym zabezpieczeniem przed złodziejami

Rolety fasadowe zakładane są na zewnątrz albo wewnątrz okna. Roletami fasadowymi można sterować z pomocą elektrycznego napędu, jak również w tradycyjny sposób czyli ręcznie. Dużą zaletą takich żaluzji jest przede wszystkim dobra ochrona przed promieniami słonecznymi, jaką mogą nam zagwarantować.

 

Wnętrze mieszkania dzięki roletom fasadowym staje się zaciemnione a oprócz tego odcięte od hałasów z zewnątrz, dlatego te rolety polecane są osobą zamieszkującym okolice przy ruchliwych drogach. Co więcej rolety są zabezpieczeniem przed włamaniami, bo są tak skonstruowane, żeby były odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Zewnętrzne rolety pasują do każdego obiektu, zarówno mieszkalnego jak również użytkowego. Fasadowe żaluzje także zapewnią nam ochronę przed słońcem, lecz nie tak dobrze jak czynią to fasadowe rolety. Zakładane są one po stronie zewnętrznej, charakteryzują się dużą trwałością oraz dodatkowo są wykonane z nowoczesnych materiałów. Żaluzje jest możliwość w dowolny sposób regulować by dopasować sobie kąt wpadania światła do wnętrza domu. Poniektóre typy żaluzji posiadają elektryczne napędy za pomocą których poruszanie kilkoma żaluzjami na raz jest dla nas możliwe.

 

Żaluzje i rolety w 100 procentach spełniają swoje zadania. To czy zdecydujemy się na żaluzje czy rolety zależy jedynie od nas samych. Koszt żaluzji jest znacznie większy jednakże zdaniem kupujących prezentują się nieco bardziej atrakcyjnie aniżeli rolety. Tak czy inaczej oba produkty wizualnie mamy możliwość przystosować do własnych wymagań tak, by razem z budynkiem dobrze się prezentowały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *