Auto-Karta

Blog z nowoczesnymi inspiracjami i poradami

W czasach kryzysu który powiązany jest z pandemią

W dobie kryzysu związanego z panoszącym się wirusem ogromna część naszego życia przeniosła się do internetu i posiada przybrała formę zdalną.

Bardzo powszechne jest udzielanie wszelakich korepetycji, organizowanie zajęć lekcyjnych bądź różnego rodzaju biznesowe kontakty przy użyciu osobistych komunikatorów typu skype czy też messenger.
Również adwokaci, prawnicy i radcy prawni zmuszeni byli znaleźć odpowiednie rozwiązanie które umożliwiłoby im w tych trudnych czasach swoją pracę. Wszelkie porady  nabrały formę znacznie bardziej zdalną, gdzie prawnik nie musi opuszczać domowego gabinetu by  bez problemu porozumiewać się ze swoim klientem który przebywa np. w innym mieście czy kraju. Porady prawne online powoli zaczynają wojować rynek. W ślad za nimi podążają wszelkiego typu  porady prawne online, które szturmują jak najbardziej skutecznie – ale całkowicie bezpiecznie – kancelarie adwokackie zarówno na terenie naszego kraju, jak i na całej kuli ziemskiej. Wymienione poprzednio prywatne komunikatory w obecnej chwili przeżywają  prawdziwy rozkwit. Porady prawne poprzez skype jeszcze do niedawna wydawały się czymś dość odległym, znajdującym się za mgłą niepewności, natomiast w chwili tych ciężkich czasów osiągają powszechne uznanie.

Jednakże czy gdy całość powróci do normalności, a zaraza ustanie – do normalności wrócą również  nasze wszystkie kontakty i sposób uzyskiwania porad? Tego nikt z nas  nie jest do końca pewien. Być może ta globalna sytuacja odciśnie zatważające piętno w świadomości osób, które mogą przez długi czas pozostawać nieprzychylni bliskim kontaktom międzyludzkim.
Czas oczywiście wszystko pokaże, jednakże od dawna wiadomo, że tak na prawdę wszystko zdołasz wiedzieć zdalnie, nie opuszczając swojego domu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *